Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 3 квітня 2013 р.

Духовна краса Олеся Гончара

Олесю Терентійовичу Гончару - 95 років. 
Олесь Гончар - видатний письменник, великий майстер слова, чиї твори заслужено вважаються класикою.
"Навряд чи взагалі є щось гідніше, як вдосконалювати свій дух,
увічнювати себе в своїх творіннях і дарувати їх нащадкам".
                          Олесь Гончар 
Олесь Гончар був романтиком, і закономірний його потяг до краси знайшов своє відображення в героях його творів. Вони красиві, самовіддані, вірні, чесні. У них він втілює ідеал людини, спонукаючи сучасників бути творцями, мислителями, господарями на своїй землі.
"Маємо відродити в наших сучасних українцях і українську генетичну пам'ять, почуття гідності, маємо і до збайдужілих душ торкнутися запашистим євшан-зіллям рідного слова". 
 Олесь Гончар
Олесь Гончар - це письменник, який чудово поєднує лірику з епосом, романтизм із реалізмом. Твори Олеся Гончара широко відомі не лише в нашій країні, а й за її межами. Книжкові видання письменника виходили більш як тридцятьма мовами народів світу, а окремі його новели, статті і уривки з романів публікувалися в сімидесяти шести країнах. 
З нагоди ювілея Олеся Гончара в бібліотеці організована
 книжкова виставка 
 "Його душа - собор надій високих".
- Людина доти й людина,
 допоки не втратила здатність бачити,
крім потворностей життя, і його красу.
Разом з вчителем української мови та літератури Романюк Любов Іванівною та учнями 11-А класу був проведений літературний альманах "Лицар духовності".
Зінченко Валерія та Гаряга Аня 
познайомили з життєвим та творчим шляхом письменника.
Дереза Юля з своїми роздумами на тему:
"Собор як символ духовної краси людини".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...