Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 24 червня 2013 р.

Казковий круїз

У дітей радість - розпочалися довгоочікувані літні канікули! Це час відпочинку, розваг, нових вражень. Про дозвілля дітей подбали і в нашій школі. Для молодших школярів організовано пришкільний оздоровчий літній табір "Усмішка". Щоб дітям було цікаво відпочивати, з ними кожного дня проводяться різноманітні розважальні та пізнавальні заходи.
В один із таких днів маленьких дітлахів було запрошено до казкового круїзу "Країна Казкова - країна Книжкова". Казкове свято для своїх молодших друзів підготували учні 7-Б класу. Під час казкового круїзу діти були надзвичайно активними, давали влучні відповіді на всі запитання казкових героїв. Особливо дітям сподобалися інсценівки  відомих казок: "Золотий ключик або Пригоди Буратіно" (за одноіменною казкою О. Толстого) та "Ріпка" (украінська народна казка, яку учасники продемонстрували в сучасній інтерпритації). Акторські здібності героїв діти сприймали гучними оплесками та радісним, веселим сміхом. Казкове свято пройшло в атмосфері доброзичловості і тепла.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...