Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 23 серпня 2013 р.

День Державного Прапора України

Сьогодні в нашій країні відзначається 
День Державного Прапора України.
Державним Прапором України, відповідно до статті 20 Конституції України, є стяг - малий прапор - із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього й жовтого кольорів.
Синій і жовтий кольори є державними кольорами України. Поєднання цих кольорів в українській символіці має давнє походження. Жовтий - це колір безмежної хлібної ниви, золотої пшениці - символу миру й достатку, а також це колір сонця, без лагідних променів якого неможливе життя. Синій колір - це безхмарне  синє небо, символ миру..
Синьо-жовте сполучення на українському прапорі - одне з найдавніших. Воно втілює віковічні прагнення нашого народу до миру, праці, краси.
23 серпня 2004 року Указом Президента України за № 987/2004 "На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" було встановлено свято -  День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.
Докладніше ознайомитися з історією українських прапорів і значення Державного Прапора України як символа держави вам допоможуть видання, представлені у 
"Державний Прапор - святиня України".

Державний Прапор - святиня України
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...