Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 24 серпня 2013 р.

День незалежності України

24 серпня 1991 року було проголошено Акт про незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято - День незалежності. Це свято омріяне та виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України.
За короткий в історичному вимірі час Українська держава перетворилася на самодостатній організм з власною економікою, фінансово-грошовою системою, владними структурами, збройними силами, політичними та культурно-освітніми інституціями, тобто всіма необхідними атрибутами державності.
Кожна держава має свої національні символи. Герб, прапор і гімн - це три основні символи України.
Щоб усвідомити значущість цього свята для нашої держави, необхідно пригадати основні етапи становлення незалежної України. Завітайте до нашої бібліотеки. Для вас організовано постійно діючу книжкову виставку  "Моя країна - Україна".
Бібліографія:
З національним святом українського народу - 
Днем незалежності - щиро Вас вітаю!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров'я й злагоди бажаю!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...