Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 5 вересня 2013 р.

Майстер сміху

Грицько Бойко - 
улюблений письменник маленьких читачів. 
Автор видав близько ста книжок для дітей. Особливо полюбилися малечі "Билиці діда Гриця", "Про дідуся Тараса", "Смішинки", "Хлопчик Ох", "Шпаргалка-виручалка" та інші. А ще на слова поета створено понад чотириста пісень, здебільшого для дітей. Грицько Бойко не тільки поет-гуморист, а й поет-перекладач. Для українських дітей він переклав твори С. Маршака, К. Чуковського, А. Барто, С. Міхалкова. Кращі твори Грицька Бойка перекладені багатьма мовами світу. В Україні ще за життя поета вийшло понад п'ятдесят його книжок. Передаються і популярні вони і в наш час.
Грицька Бойка справедливо можна назвати неперевершеним майстром сміху в поезії для дітей. Він, як ніхто інший, вмів не просто розважати молодших читачів, а й з теплим, добрим гумором дотепно й незлобливо показати найрізноманітніші вади дитячого характеру. Вереда, замазура, хвалько, ледар, базіка, недотепа, боягуз, підлабузник, задавака, роззява, симулянт - ось "знамениті" персонажі його чудових творів.
Смішинки про малят та звірят, шкільні й спортивні веселинки, скоромовки-спотиканки, загадки адресовані тим, хто цінує гостре, влучне слово, любить і розуміє гумор, уміє покепкувати не тільки з когось, а й із себе самого.
З смішинками-веселинками Григорія Бойка наймолодші читачі нашої бібліотеки познайомляться, переглянувши книжкову виставку  
"Билиці діда Гриця".
Твори Грицька Бойка в  мережі Інтернет
  • Бойко, Г. Вірші для дітлахів [Електронний ресурс] / Г. Бойко. - Режим доступу : http://petryk.com.ua/ua/articles/275.html. - Назва з екрана.
  • Бойко, Г. Твори [Електронний ресурс] / Г. Бойко. - Режим доступу : http://www.ukrlit.vn.ua/author/boyko.html. - Назва з екрана.
  • Бойко, Г. Веселинки, вірші, скоромовки [Електронний ресурс] / Г. Бойко. - Режим доступу : http://www.planeta.co.ua/ua/tales/boiko.php. - Назва з екрана.
Поетична естафета 
"Смішинки-веселинки"
у 3-А класі
У Грицька Бойка сміх не жорстокий, не бездушний, 
а м'який і зичливий, покликаний допомогти, а не принизити.
 Поет пише свої вірші з добротою і любов'ю до дитини.
Конкурс "Кращі гумористи".
Герасименко Вероніка та Кондратенко Саша
переможці поетичної естафети.

Діти, посміхайтесь частіше, 
жартуйте, смійтеся на здоров'я 
і будьте щасливі!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...