Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 28 вересня 2013 р.

Великий Добротворець

28 вересня
 видатному українському педагогу,
 дитячому письменнику 
Василю Олександровичу
 Сухомлинському
 виповнюється 95 років від дня народження.
Мудра людина із щирим серцем. Так називають Василя Олександровича Сухомлинського, заслуженого учителя України, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка.
"Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний".
                                                                 В. Сухомлинський
Саме творчість мислителя, вченого, педагога-практика Василя Олександровича Сухомлинського, знаного і шанованого в усьому світі - поза вимірами часу. Його творчість це і є той "вічний слід", яким ідуть і йтимуть вчителі та діти. Прожив В. О. Сухомлинський зовсім мало -  51 рік. За своє коротке життя Василь Олександрович зробив дуже багато для дітей і взагалі для педагогічної науки. Неоціненну літературну спадщину залишив нам видатний вчитель і письменник. Василь Олександрович Сухомлинський - автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Твори Сухомлинського видані 53 мовами світу. Найбільш відома його книжка "Серце віддаю дітям" видана 30 мовами світу.
Твори Сухомлинського - то щирі і мудрі уроки великого душею і талантом вчителя. Вони розкривають перед нами красу навколишнього світу й рідного слова. Навчають людяності й мудрості.
35 років свого життя Василь Олександрович віддав школі. Вдумливо й наполегливо намагався Вчитель не тільки дати належні знання своїм учням, але й зростити їх хорошими людьми, добрими й чесними, відважними й стійкими, трудолюбивими й життєрадісними. Василь Олександрович сам дуже любив дітей і діти любили його.
На честь 95-річчя Василя Олександровича Сухомлинського, з метою ознайомлення учнів з життєвим та творчим шляхом видатного вчителя та письменника у шкільній бібліотеці були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.
Книжкова виставка
"Вічний слід на Землі"
Твори Василя Сухомлинського - 
це золоті розсипи мудрості.
Аплікації
до дитячих творів 
Василя Сухомлинського.
З учнями 4-х та 5-х класів проведено
 урок доброти
"Красиві слова та красиві вчинки".
Розповідь учнів 8-Б класу 
про життєвий шлях В. О. Сухомлинського.
Інсценівка оповідання В. Сухомлинського
"Петрик і Павлик".
Учні 4-А класу виконують творче завдання Учителя:
читають "Незакінчені казки" В. Сухомлинського
і кінцівку казок придумують самі.
 Діти читають книги Василя Сухомлинського.

Читання - це віконце,
 через яке діти бачать і 
пізнають світ і самих себе.
              В. Сухомлинський
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...