Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.

День посмішки

Сьогодні веселе та добре свято - 
Всесвітній день посмішки!!!
Всесвітній день посмішки відзначається з 1999 року в першу п'ятницю жовтня. Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. 
Одного разу до нього надійшло замовлення від однієї страхової компанії на виготовлення якого-небудь яскравого і незабутнього символу для їх візитної картки. Як відомо, все геніальне доволі просто і Харві запропонував їм усміхнену жовту пику, відому зараз як звичайний "смайлик". Замовники схвалили цю ідею.Незабаром цей символ можна було побачити буквально скрізь: на одязі, листівках, конвертах, поштових марках і навіть на сірникових коробках. 
В одному з інтерв'ю Харві Белл підкреслив, що для історії художнього мистецтва не було жодної подібної роботи, зробленої так просто і ставшої так зрозумілою всім, що так швидко і широко поширившись, приносила б людям стільки задоволення, радості і щастя.
Завдяки творінню Харві Белла в 1999 році вперше святкували Всесвітній день посмішки. Цей день потрібно повнісю присвячувати гарному настрою та веселощам.
Давайте просто посміхнемося, поділемося посмішкою з рідними, друзями. Не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємнішим. Спробуйте!
А я раджу своїм маленьким читачам провести приємно своє дозвілля разом з героями веселих дитячих книжечок.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...