Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 8 листопада 2013 р.

Мова - духовне багатство народу

Щороку, 9 листопада, в нашій країні відзначається 
День української писемності та мови. 
Це свято було започатковане у 1997 році на честь вшанування пам'яті Нестора Літописця, з ім'ям якого пов'язують зародження української писемності, книжного слова, літературної традиції.
"Найбільше і найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття". Панас Мирний
До Дня української писемності та мови
 у шкільній бібліотеці організовано
 книжкову виставку 
"Слово наше рідне - слово українське".


Книжкова виставка допоможе учням здійснити літературну подорож "Стежками української писемності". Діти познайомляться з  історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками - словниками. А найменших читачів приваблять новенькі книжечки українських дитячих письменників.

"Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній". Олесь Гончар
 Година спілкування з учнями 6-в класу
"Мови рідної скарби".
Пропоную розширити свій кругозір про нашу рідну мову, про шлях її становлення та розвитку.
"Мово, рідна! Ти є вічність!" Бібліографічний огляд літератури

Мово, рідна! Ти є вічність...
Словники та довідники української мови. Анотований список літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...