Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 3 грудня 2013 р.

Світ без насильства

З 25 листопада по 10 грудня 
в Україні проходить щорічна акція
 "16 днів без насильства".
Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково: вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
В цей час в школі проводяться просвітницькі заходи під гаслом: "Стоп насильству!" За необхідною інформацією вчителі та учні звертаються до бібліотеки. У шкільній бібліотеці організовано
 виставку-перегляд літератури
 "Зупини насильство - захисти себе!"
З учнями проводяться бесіди, огляди літератури, інформперерви, інформаційні години. Під час таких заходів діти мають можливість дізнатися: що таке насильство; що робити у випадку насильства у сім'ї; куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім'ї; як зберегти себе від насильства?
Інформаційна бесіда 
з учнями 4-Б класу
"Право на щасливе дитинство".
Година інформації
з учнями 7-Б класу
"Я - проти насильства".Учениці 11-А класу
Абрамова Аліна та Шимонівська Аня
готуються до проведення 
круглого столу
"Скажемо агресії "Ні!"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...