Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 1 лютого 2014 р.

Художній світ поезії Володимира Самійленка


3 лютого виповнюється 150 років
 від дня народження 
Володимира Івановича Самійленка -
українського поета-лірика, сатирика, драматурга, перекладача.

Володимир Самійленко в усіх жанрах творчості виявив себе як митець з тонким чуттям слова, своїми темами, своєю неповторністю письма. Іван Франко, характеризуючи самобутність таланту Самійленка, передовсім відзначав високу національну свідомість поета, який "усею душею відданий своїй країні і своєму народові".
Наша славна Україна,
Наше щастя і наш рай!
Чи на світі є країна
Ще миліша за наш край?
               В. Самійленко
"Не вмре поезія, не згине творчість духа", - таким мікрообразом Самійленко висловлював глибоку впевненість у творчі можливості людини, у її високе покликання. Поезія завжди супроводжуватиме її постійне прагнення пізнати ще непізнане, невідкрите.
І поки на землі ще є одна сльозина,
Поезія її нащадкам передасть;
І поки між людьми ще втіха є невинна,
Поезія в її ще радостів додасть.
                                         В. Самійленко
Оригінальні поезії Володимира Самійленка збагатили українську літературу, демонструють читачам високу культуру художнього мислення і художнього слова поета.
Шановні читачі, детальніше познайомитися з життєвим та творчим шляхом Володимира Самійленка, перечитати поезії автора, ви зможете на сайті "Клуб Поезії".


У шкільній бібліотеці
до 150 річчя від дня народження 
Володимира Самійленка
організовано виставку-портрет
"Я вірю в кращий час..."
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...