Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 9 лютого 2014 р.

Міжнародний день безпечного Інтернету

 
11 лютого відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету.
Традицію відзначати Міжнародний день безпечного Інтернету започаткували в Європі  у 2004 році. У 2008 році 40 країн, в тому числі і Україна, взяли участь у цій акції. Міжнародний день безпечного Інтернету проводиться щороку другого вівторка лютого. Основне покликання цього Дня зробити Інтернет чистішим від негативних чинників.
З метою ознайомлення учнів з правилами безпеки в Інтернеті з учнями 8-А класу було проведено урок-презентацію "Діти в Інтернеті". Під час проведення заходу  діти були проінформовані про кращі інформаційні, довідкові, розважальні портали для дітей та молоді. Здійснили віртуальну подорож по кращих дитячих бібліотеках України, познайомилися з блогом шкільного бібліотекаря Симоненко Г. В. "Бібліотечний етюд". В цілому діти переконалися, що Інтернет містить  в собі безліч цікавої і корисної інформації, допомагає вчитися, розвиватися, спілкуватися з друзями. Головне -  дотримуватися правил Інтернет-етикету.
Інформаційний буклет
"Діти в Інтернеті"Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...