Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 10 березня 2014 р.

Сходинки до успіху

Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Скільки дітей - стільки й здібностей, які залежать від психолого-фізіологічних особливостей людини, соціального оточення, сім'ї та школи.
Творчий, інтелектуальний потенціал дітей необхідно своєчасно виявити і розвивати.
Як же розвивати творчі здібності школярів? Знаходьте відповіді у книгах.
 Шановні учні середніх та старших класів! Запрошую вас до шкільної бібліотеки. Для вас організована книжова виставка "Сходинки до успіху".
Книжкова виставка "Сходинки до успіху" складається з таких розділів:
1. Пізнай себе. (Психологічні особливості дітей. Перш ніж досягти певних успіхів у житті, треба визначитись, чого саме кожен з нас хоче, де бачить себе у майбутньому.. Знайти себе, пізнати себе вам допоможуть книги відомих психологів.)
2. Світ твоїх захоплень. (Пізнати світ, розширити ваш читацький кругозір допоможуть довідкові та науково-пізнавльні видання.)
3. Сам собі репетитор. (Тематичні довідники з різних предметів стануть вам у нагоді при підготовці до уроків, екзаменів.)
4. На світі тисячі професій - одна із них твоя. (Незабаром ви станете перед вибором своєї життєвої дороги. Інформаційні буклети, довідники з переліком учбових закладів допоможуть вам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.)
5. Школи рідної таланти. (Представлені творчі роботи учнів нашої школи.)
6. Обдарована дитина в школі. (Матеріали на допомогу класному керівнику, вчителю по роботі з обдарованими дітьми.)
Звичайно, книжкова виставка не може вмістити усіх книг, які є в нашій бібліотеці з цієї  тематики. Тому до кожного розділу виставки складено інформаційні списки  та огляди літератури:
Сподіваюсь, що книги допоможуть кожному із вас пройти сходинками 
до особистого Олімпу Успіху.

Успіх - це досягнення
суспільно значимої
й особисто наміченої мети
в результаті напруженої праці.
Ш. Амонашвілі

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...