Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 4 березня 2014 р.

Тарас Шевченко - слава і гордість українського народу


9 березня виповнюється 200 років від дня народження
 видатного сина українського народу
 Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя.
Олесь Гончар


Твори Шевченка читають і люблять у всьому світі. Поки існуватиме український народ, звучатиме українська мова, доти в серцях мільйонів людей житиме великий Кобзар. 
Т. Г. Шевченко писав: "Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини". Ці слова найточніше виражають зміст його життя і творчості. Його безсмертні твори, його велика мистецька спадщина стали дорогоцінним надбанням української  культури, золотим фондом всенародної культурної скарбниці.

Запрошую читачів ознайомитися з книжковою виставкою "Наша гордість - великий Кобзар". Матеріали, представлені на книжковій виставці, розповідають про життя і творчість Т. Г. Шевченка.

Читайте Шевченка, а там отворена вам ціла проява, історія і душа українського народу. Там є найкращі скарби українського народу. Там для всіх мільйонів українського народу велика книга мудрості, книга любові до України.
В. Стефаник

Кращі читці 
поезій Т. Г. Шевченка
Покоління поколінню
Про тебе розкаже.
І твоя, Кобзарю, слава
Не вмре, не поляже.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...