Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 16 травня 2014 р.

З родини йде життя людини

15 травня весь світ відзначав 
Міжнародний день сім'ї.
Це свято встановлене в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб об’єднати родини всього світу і привернути увагу громадськості до багатьох проблем сім’ї.
 Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Саме в сім'ї дитина робить свої найперші кроки і виходить у широкий світ, навчається любові і добра, вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам'ять свого роду.
Сім'я - це те первинне середовище, 
де людина повинна вчитися творити добро.
В. О. Сухомлинський
Одна із сімейних традицій - зберігати пам'ять про свою родину. Зберігається вона на фотокартках, листах до рідних, дитячих малюнках, а найголовніше - в серці кожного.
Бесіда з читачами про традиції української сім'ї
 біля книжкової виставки
"У колі рідної сім'ї".
"Дитина - дзеркало родини; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька. Наші діти - це наша щаслива старість. Бережіть дитячу душу і всіляко зміцнюйте віру дитини в людину". В. О. Сухомлинський
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...