Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 18 травня 2014 р.

Зустріч з книгою - це свято

Пріоритетним напрямком роботи шкільної бібліотеки є залучення учнів до читання. В бібліотеці постійно організовуються книжкові виставки та перегляди найцікавіших дитячих видань. Особлива увага приділяється формуванню і розвитку творчої читацької діяльності в умовах шкільної бібліотеки.  Щоб зацікавити читачів розмаїттям книжкового світу, бібліотека разом з вчителями систематично проводить літературні заходи, інтелектуальні ігри, конкурси, під час яких діти демонструють свої творчі здібності. Всі заходи проводяться в цікавій нетрадиційній ігровій формі, сприяють виявленню пізнавальних інтересів і здібностей дітей, вихованню громадянина, високоосвіченої людини, орієнтованої на загальнолюдські цінності.
 Любі  мої читачі, частіше заходьте до скарбниці духовності – бібліотеки. Книги завжди чекають своїх читачів, їм є про що вам розповісти.

Зустріч з книгою - це свято on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...