Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 4 травня 2014 р.

Класика - це завжди сучасно

Геніальна література живе вічно.
                               М. Булгаков
Мета літератури - допомагати людині розуміти саму себе, підняти її віру в себе і розвинути в ній прагнення до істини, боротися з вульгарністю в людях, вміти знайти хороше в них, порушувати в їхніх душах сором, гнів, мужність, робити все для того, щоб люди стали благородно сильними і могли одухотворити своє життя святим духом краси... (М. Горький)
Шановні читачі!
 До бібліотеки надійшли книги серії "Шкільна бібліотека".
Серія “Шкільна бібліотека” це дібрані твори, що відповідають навчальним програмам, затвердженим Міністерством освіти і науки України: програмі з української, світової літератури, а також програмі інтегрованого курсу «Література (російська та світова)». Кожна книга цієї серії отримала гриф «Рекомендовано…» Міністерства освіти і науки України. Авторами передмов є видатні літературознавці та філологи, які мають науковий ступінь.
На вас чекають такі видання: 

Класика - колиска істинної літератури on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...