Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 23 серпня 2017 р.

Державний Прапор - святиня України

23 серпня український народ відзначає
 День Державного Прапора України.
Державний Прапор України - це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Державний Прапор є символом суверенітета України. 
Синій і жовтий кольори є державними кольорами України. Поєднання цих кольорів в українській символіці має давнє походження. Жовтий - це колір безмежної хлібної ниви, золотої пшениці - символ миру й достатку, а також це колір сонця, без лагідних променів якого не можливе життя. Синій колір - це безхмарне синє небо, символ миру, це і чиста вода українських річок.
Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства, праці, краси.
Ми, громадяни України, повинні знати, поважати символи своєї Вітчизни і не дозволяти нікому поглумитися над ними. Пишатися тим, що маємо свою державу, свою мову, свої традиції і свої символи.
 Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Детальніше ознайомитися з історією українських прапорів, про значення Державного Прапора України як символа держави вам допоможуть видання, представлені у 
інформаційному списку літератури  "Державний Прапор - святиня України".
Зі святом вас, дорогі українці!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...