Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 23 серпня 2014 р.

Державний Прапор - святиня України

23 серпня відзначається
 День Державного Прапора України.
Державний Прапор України - це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Державний Прапор є символом суверенітета України. 
Синій і жовтий кольори є державними кольорами України. Поєднання цих кольорів в українській символіці має давнє походження. Жовтий - це це колір безмежної хлібної ниви, золотої пшениці - символ миру й достатку, а також це колір сонця, без лагідних променів якого не можливе життя. Синій колір - це безхмарне синє небо, символ миру, це і чиста вода українських річок.
Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства, праці, краси.
Ми, громадяни України, повинні знати, поважати символи своєї Вітчизни і не дозволяти нікому поглумитися над ними. Пишатися тим, що маємо свою державу, свою мову, свої традиції і свої символи.
23 серпня 2004 року Указом Президента України "На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" було встановлене свято - день Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...