Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 14 вересня 2014 р.

Велика шкільна країна

Прем'єра книги!!!
"Велика шкільна Країна. Альма-матір підйому й досягнень" - перша книга творчої групи вчителів Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Вона увібрала тривоги і хвилювання, які переймали і чарували своїм шармом усіх, хто хоч раз у житті плекав у собі почуття до шкільних років. 
Токмацька ЗОШ № 5 має своє творче обличчя. Історія школи вписана у дослідницьких роботах, розквітла творчими ідеями учнів, яких надихнули вчителі. Змінюється час, змінюється школа, мудрішають педагоги, розуміючи свою почесну місію у сучасному світі.
Протягом 45 років вчителі школи допомагають своїм учням підніматись сходинками знань, передають кожному своєму учневі ключі від великої книги життєвої мудрості.
Кожна школа коли-небудь підходить до ребежу 10, 20, 30, ... 100 років. І, звичайно, відбувається спроба усвідомити, що ж відбулося за ці роки, що змогли створити. Як все починалось? Хто був першим директором? Який педагогічний колектив стояв у витоків Школи? Хто ці люди? Чим всі ці роки вони жили, чим були наповнені їх педагогічні будні і свята? Із чого виростали шкільні традиції? Як змінилася Школа за ці роки? Кого вона зростила? У чому відрізнилася? Про що ще лише мріє? На ці та багато інших запитань відповідає Ювілейна Книга.
Ювілейна Книга Нашої Школи - це не просто історія школи. Це наша з вами історія. Хай вона буде довгою і обов'язково славною.
Думки і відчуття педагогів школи знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.
Автор передмови до книги - директор школиЧорна Тетяна Владиславівна.
Школо рідна!
Колиска ти долі та знань!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...