Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 17 вересня 2014 р.

Світ добра і краси Михайла Коцюбинського

   Михайло Коцюбинський - одна з найяскравіших постатей в українській та світовій літературі кінця ХІХ сторіччя. В своїх творах він показав силу й енергію простих трударів, їх нездоланну стійкість у боротьбі за нове справедливе життя, відобразив соціальні і національні прагнення українського народу, оспівав його високу поетичність.
 Не випадково М. Коцюбинського називають «Великим Сонцепоклонником», адже вся його творчість наснажена сонячним оптимізмом, вірою у високе призначення людини на Землі.
"Коцюбинський напоєний соками багатющої землі своєї - і через це він став безмертним: великі світочі людства давно вже розступилися, щоб дати місце і йому в черзі борців, мислителів і шукачів правди". (П. Тичина)
17 вересня, в день 150-річчя від дня народження
 Михайла Коцюбинського,
  у бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки  
"Людина високої духовної культури".
"Все життя моє - в літературі".
                      М. Коцюбинський
 Михайло Коцюбинський любив дітей, писав для них казки,оповідання про їх тяжке життя. Маленькі читачі і сьогодні читають "Ялинку", "Харитю", "Маленького грішника" і з співчуттям відносяться до героїв цих творів; вчаться у них цінувати своїх рідних, любити природу, бути розсудливими, добрими, сміливими, працьовитими.
За оповіданнями для дітей Михайла Коцюбинського 
з учнями 3-А класу був проведений  
урок-роздум "Знедолене дитинство". 
Інсценівка оповідання
М. Коцюбинського
"Харитя".
"Я весь серед своїх героїв..."
Огляд творів для дітей
М. Коцюбинського
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...