Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 9 вересня 2014 р.

Геній українського народу

10 вересня виповнюється 
120 років від дня народження
 Олександра Петровича Довженка.
Великий письменник, кінорежисер, засновник поетичного кіно, творець жанру кіноповісті, Олександр Довженко органічно поєднав у своїй творчості кращі надбання світової і національної культури. Найвищими художніми критеріями митець вважав красу і "чисте золото правди".
Олександр Петрович Довженко був великим гуманістом, який не мислив себе без людей, своєї діяльності на благо народу, без органічного єднання з ними, а через них - з самим життям. Як заповіт сприймаємо його слова: "Любіть землю! Любіть працю на землі, без цього не буде щастя нам і дітям нашим ні на якій планеті".
До 120-ї річниці від дня народження
 Олександра Петровича Довженка 
у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка 
"Співець краси природи і людини".
Додаткова інформація:
"Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм", - так говорив про себе Олександр Петрович Довженко. Історія розсудила по-своєму: належить він тепер вічності, як невід'ємна частка могутньої світової культури, як світосяйний геній українського народу. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...