Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 19 жовтня 2014 р.

Збирач духовних скарбів

Усе своє життя Василь Тимофійович Скуратівський невтомно вишукував і зберігав перлини народної культури. Він не міг інакше, бо був глибоко переконаним:
 «По тому, як ми будемо оберігати свої кращі традиції минулого, наступні покоління не тільки оцінюватимуть нас, але й зберігатимуть наші сьогоднішні набутки, які згодом також можуть стати традиціями».
Василь Скуратівський попри нелегкі часи і умови, в яких йому випало бувати, встиг реалізувати себе в багатьох справах та ролях: вчений, організатор і невтомний збирач народних скарбів з культури, побуту нашого народу, популяризатор українства, автор 20 книг-досліджень з фольклору та етнографії, засновник і редактор часопису «Берегиня», наставник багатьох етнографів в Україні, автор понад 500 публікацій в періодичних виданнях, упорядник багатьох збірників.
Творчий спадок Василя Тимофійовича Скуратівського залишиться безцінною спадщиною  і для наступних поколінь.

обереги пам'яті from Galina12

До 75-річчя від дня народження Василя Тимофійовича Скуратівського керівник гуртка з народознавства Сіренко Галина Василівна, бібліотекар Симоненко Галина Вікторівна, учні 5-А та 7-А класів підготували та провели літературну світлицю "Обереги пам'яті". Під час зустрічі діти пригадали обереги, традиції, звичаї, свята  нашого народу, познайомилися з творчим доробком Василя Скуратівського. Адже книги Василя Скуратівського – своєрідна енциклопедія українського народознавства. 
Обереги пам'яті on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...