Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 26 жовтня 2014 р.

Бібліопікнік

Чудовим осіннім днем я запросила на бібліотечний пікнік "Книга відкриває світ" наймолодших читачів - першокласників з групи продовженого дня. Поскільки пікнік передбачає відпочинок, розваги на природі з гарними пейзажами, я підібрала для своїх гостей-читачів цікаві, з яскравими малюнками дитячі книжечки. Тож відпочивали, пізнавали світ ми разом  з книгами. Діти одразу ж розібрали всі книжечки, стали їх роздивлятися, читати. По малюнках намагалися розповісти про що йдеться мова в обраній книжечці. А ще, діти з задоволенням приймали участь у літературних іграх, вікторинах. Розгадували загадки, розповідали про свої улюблені казки. І, звичайно ж, який пікнік проходить без ласощів. Своїх маленьких гостей я пригостила цукерками, але не простими, а з сюрпризом. До кожної цукерки були прикріплені ярлички з прислів'ями про книгу.
Бібліотечна прогулянка промайнула непомітно, весело і цікаво. Діти і відпочили і дізнались багато ціковаго і корисного.
Бібліопікнік "Книга відкриває світ" on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...