Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 28 жовтня 2014 р.

Країна Мультляндія

28 жовтня - Міжнародний день анімації. 
Це свято для мільйонів любителів мультфільмів.
Анімація вперше була представлена глядачеві 28 жовтня 1892 року. Тоді паризький художник Еміль Рейно запропонував людям відвідати свій «оптичний театр». Будучи спритним винахідником, Рейно створив праксиноскоп, за допомогою якого виводив на екран картинки, які рухалися. Це й був перший мультфільм, який став головним кроком до розвитку анімаційного кіно.
Міжнародний день анімації пов'язаний з великими відкриттями в цій сфері. Розвиток анімаційного кіно відбувався настільки швидко, що всього за одне століття людство створило величезне число прекрасних анімаційних фільмів, багато з яких стали класикою.
На сьогоднішній день прогрес кардинально змінив анімаційні фільми. Цифрові технології зробили анімацію більш яскравою, рухомою та об'ємною. Однак, у світі можна знайти багато людей, які вважають справжнім мистецтвом не тривимірну анімацію, а саме стару і трудомістку, в яку творці вкладають всю душу. 
Звичайно, найбільші шанувальтики мультфільмів - діти. Для малечі перегляд мультиків - це найприємніша розвага.
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, до Міжнародного дня анімації учні 7-В класу разом зі своїм класним керівником учителем інформатикиСлободенюк Оленою Владиславівною підготували  
мультвікторину "Казка збирає друзів".
Бібліотекар Симоненко Г. В.
запрошує до подорожі
 Країною Мультляндією.
Ведучі вікторини -
учениці 7-В класу
Жемчугова Лєра і Мазур Даша.

Учні 5-Б кл. продемонтрували
не тільки чудові знання казок,
а також навички користування
сучасними інформаційними
технологіями.
Вчитель інформатики
Злиденна Н. А. допомагала
"не заблукати" в лабіринтах
технологій Smart Notebook.

Любі мої читачі, читайте казки, дивіться мультфільми, ростіть добрими і щирими людьми!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...