Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 27 жовтня 2014 р.

Міжнародний день шкільних бібліотек

27 жовтня в усьому світі відзначають
 Міжнародний день шкільних бібліотек. 
За пропозицією Міжнародної асоціації шкільних бібліотек міжнародний День шкільних бібліотек, який проводиться щорічно четвертого понеділка жовтня, було перетворено в місячник.
Усвідомлюючи важливість ролі шкільної бібліотеки в інноваційному розвитку загальноосвітніх навчальних закладів України, з 2014 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щороку з 01 по 31 жовтня буде проводитись Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
У 2014 році перший Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти".
Основними завданнями місячника є висвітлення здобутків шкільних бібліотек та популяризація їх діяльності. Протягом жовтня у бібліотеці ЗОШ № 5 проводились різноманітні інформаційні та масові заходи з читачами, які були спрямовані на залучення учнів до читання. Інформація про проведення Місячника шкільної бібліотеки розміщена в блозі.
До Міжнародного дня шкільних бібліотек наша бібліотека обновила свій інтер'єр.


Ось так було.

А так стало.Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...