Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 28 жовтня 2014 р.

Пам'ять палаючих років

28 жовтня – 70 річниця 
визволення України 
від німецько-фашистських загарбників.  
Саме у цей день у 1944 році було покладено кінець поневоленню нашої землі нацистами, злодіянням, що чинили загарбники на території України.
40 місяців палала земля України – з 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. 
За роки окупації та бойових дій Україна зазнала величезних втрат: населення її, в цілому, зменшилося на 14,5 млн. людей, понад 700 великих і малих міст та 28 тис. сіл були зруйновані, внаслідок чого безпритульними залишилися близько 10 млн. мешканців, понад 16 тис. промислових підприємств – цілковито або частково знищені. 
Підраховано, що загальні втрати економіки України у війні                                                                 сягнули 40 %.
Після чотирирічної окупації фашистами країни вона перетворилася на суцільну руїну. Та нарешті закінчився цей смертельний поєдинок. Щасливими були ті, кому випала доля залишитися живим, щоб побачити мить довгожданої Перемоги.
 

 До 70-річчя визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці організовано книжкову виставку "Шляхами подвигу і слави".

  Україна в роки другої світової війни.З учнями 8-Б та 9-А класів  
проведено уроки мужності
"Пам'ять палаючих років". 
Пам'ять про наших героїв непідвладна часу. Обов'язок нинішнього покоління - бути гідними продовжувачами справи переможців.
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...