Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 3 листопада 2014 р.

Мрії збуваються

Повість-феєрія Олександра Гріна "Пурпурові вітрила" - улюблена книга юних мрійників. 

Повість розповідає історію про життя дівчинки Ассоль, яка втратила свою матір, коли їй було лише вісім місяців. Ассоль жила зі своїм батьком моряком. Після відставки батько став робити іграшки, щоб заробити собі і маленькій Ассоль на життя. Одного разу Ассоль в лісі зустріла старого на ім'я Егль, який розповів їй, що коли вона стане дорослою, до неї припливе принц на кораблі з червоними вітрилами. Ассоль повірила старому і стала чекати принца. А одного дня її мрія здійснилася.
В рамках Місячника шкільних бібліотек учні 9-б класу та учениця 4-б класу Савон Саша підготували ліричні мініатюри за повістю-феєрією "Пурпурові вітрила".
 Пурпурові вітрила є в душі у тієї людини, серце якої знає, що таке любов.
Письменник запевняє своїх читачів, що корабель з червоними вітрилами рано чи пізно приходить до кожного, хто вміє мріяти, хто вірить, що мрії не можуть не збутися.
Мрії збуваються!!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...