Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 10 грудня 2014 р.

Закон і право для всіх єдині

10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.
Головна мета свята — торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.У цей день, зазвичай, згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини. У школі проводяться просвітницькі правові заходи.
 З метою популяризації правових знань серед учнів у шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку "Закон захищає дитинство".
Знаємо права, виконуємо обов'язки. 
Дитина поважатиме права інших людей, якщо будуть поважати її права, якщо вона сама дотримуватиметься правил поведінки і нестиме за них відповідальність.   
З учнями 3-Б класу проведено урок права «Наші права - щасливе дитинство». Діти прослухали слайд-бесіду  про права, обов'язки й свободи, визначені Конвенцією ООН про права дитини. Маленькі читачі з захопленням взяли участь у «Казковій правовій вікторині», у якій на прикладі героїв відомих казок спробували закріпити набуті знання про права дитини.            
Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.                           
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...