Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 13 грудня 2014 р.

Сергій Синенко - Герой України

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 
Громадським активістом, волонтером Євромайдану був і Сергій Синенко.
Сергій Синенко народився і жив у місті Запоріжжі – славетному козацькому краї. Займався підприємницькою діяльністю. Був істинним патріотом рідного міста та країни, мріяв жити вільно у єдиній, сильній, економічно незалежній європейській державі. Його життєвим кредом було – “Якщо не я, то хто?”. Під час Революції гідності Сергій виходив на Майдан заради майбутнього своєї Батьківщини і своєї сім’ї. Був активним учасником Автомайдану Запоріжжя та Дніпропетровська, організовував допомогу медикаментами та фінансово підтримував самооборону місцевого Майдану, доставляв через Дніпропетровський аеропорт необхідні речі та медикаменти для Євромайдану в столиці. 26 січня, у “криваву неділю Запоріжжя”, захищав людей від жорстокого побиття “тітушками “ та силовиками, доставляв поранених до лікарень на власному автомобілі, приймав активну участь у визволенні заарештованих людей із райвідділів міліції.
13 лютого 2014 р.бандити спалили Сергія Синенка у його власному автомобілі на кордоні Запорізької та Дніпропетровської областей.
Сергію Синенку було 35 років…
 За громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Сергію Петровичу Синенку присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка"(посмертно). Указ Президента України від 21 листопада 2014 року         № 890/2014 "Про присвоєння звання Герой України".
На честь вшанування пам'яті
 Героя України Сергія Синенка
 у шкільній бібліотеці організовано
 виставку-репортаж "Мені в віках залишене безсмертя...".
Читайте про Сергія Синенка в мережі Інтернет:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...