Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 6 грудня 2014 р.

Захисники Вітчизни


6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».
Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність - це важніше за все. Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві.
В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців. Також згадуються українські воїни-миротворці, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесної службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по всьому світу. 
Автор плакату Бахирєв Іван, учень 10 класу
"Країна моя потерпає від лиха: анексовано півострів Крим, точиться війна на сході держави. Знищуються школи, будинки, лікарні, стадіони, промислові підприємства Донбасу. Але найстрашніше — гинуть твої сини і дочки, Україно, виборюючи незалежність рідної землі.
Мій земляк Павло Левчук заради майбутнього своєї країни заплатив власним життям. Але герої не вмирають, вони залишаються в спогадах знайомих, відлунюють болем у серцях близьких і рідних. Бентежать наші душі своїми вчинками, зірками сяють з небосхилу, своїм прикладом освітлюючи правильний шлях у житті кожного". (З твору учениці 11-А класу Бут Наталії "Життя - як одна мить")
Учні школи № 5 з подарунками для воїнів АТО.
До Дня Збройних Сил України 
 у шкільній бібліотеці презентовано
 виставку-репортаж "Захисники Вітчизни".
 На виставці представлені інформаційні матеріали про Збройні Сили України, події в зоні АТО, плакати "Воїни України" з пересувної виставки для бійців АТО.

Дoрoгі захисники Вітчизни!

Щирo вітаю з Днем Збрoйних Сил України та бажаю Вам незламнoї вoлі в пoдoланні труднoщів військoвoгo буття, надійнoгo рoдиннoгo тилу, бoгатирськoгo здoрoв’я та звершення всіх ваших мрій і пoбажань.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...