Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 12 січня 2015 р.

Казки Шарля Перро

12 січня - день народження Шарля Перро 
(12. 01. 1628 - 16. 05. 1703).
Шарль Перро - французький письменник, поет і критик, основоположник жанру літературної казки. Автор популярних і всесвітньо відомих казок "Кіт у чоботях", "Попелюшка", "Синя Борода", "Червоний Капелюшок", "Зачарована красуня" та інших.
Казки Шарля Перро вчать, як важливо бути розсудливим, добрим, чесним, хоробрим, терплячим, працелюбним: ці якості мають бути притаманними кожній людині.
Історії про сплячих красунь, маленьких та відважних синів, добрих падчериць і злих мачух розповідали не одне століття. Розповідали всі по-своєму. У них з'явилися продовжувачі й наслідувачі. І не лише книжкові. Спляча красуня танцювала в балеті. Попелюшка співала в опері. А скільки героїв Шарля Перро розмовляли з кіно-та телеекранів?! Щож, виходить мав рацію казкар, коли писав, що "ці дрібнички - зовсім не дрібнички і заслуговують на те, щоб їх переповідали".
Люблять і читають казки Шарля Перро і в нашій школі. Учні 4-Б класу підготували інсценівку казки "Червоний капелюшок" і продемонстрували її для молодших школярів.

Ролі виконували: 
 Автор - Остапюк Марія
Червоний Капелюшок - Савон Саша
Вовк - Лаудін Артем
Мисливець - Пилипяк Данило

Читайте в блозі "Волшебные сказки Шарля Перро",  згадайте казки Шарля Перро та дайте відповіді на запитання вікторини.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...