Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 3 лютого 2015 р.

Романтика дитячих пригод

"Тореадори з Васюківки" - це дитяча книжка українського письменника Всеволода Нестайка.     30 січня дитяча читацька родина відзначала 85 річницю від дня народження свого улюбленого письменника.

«Тореадори з Васюківки» - це пригодницька повість, в якій розповідається про веселі та кумедні пригоди двох нерозлучних товаришівПавлуші і Яви, що мешкають у селищі Васюківка.
Васюківські "тореадори" завжди мають благородні наміри, але через брак досвіду і знань, на жаль, іноді потрапляють у прикрі ситуації. Нерозлучні друзі, обмірковуючи вчинки, вміють усвідомити помилки й намагаються їх не повторювати, хоча відразу ж вигадують і здійснюють нову "авантюру". Тому читачі з цікавістю довідуються про пошуки незнайомця з тринадцятої квартири, зйомки в кіно, про допомогу хлопців під час рятування рідного села від стихійного лиха, про викриття двох місцевих "шпигунів". У цих хлопців завжди море фантазії, безліч цікавих ідей і задумів. Інколи ці задуми втілювалися не так, як планували товариші. Ох, і діставалось тоді хлопчакам! Проте, попри їхні витівки, і рідні, і друзі люблять їх. Герої книги дивують і радують нас своєю кмітливістю, винахідливістю, надзвичайною активністю і життєрадісністю, добротою своїх сердець.
У школі діти більш детально знайомляться зі змістом книги "Тореадори з Васюківки" у 6-му класі. Вчитель української літератури Романюк Любов Іванівна та бібліотекар Симоненко Галина Вікторівна підготували і провели з учнями 6-А класу урок-гру "Романтика дитячих пригод".
Урок був насичений різноманітними іграми та вправами, які допомогли дітям зрозуміти зміст твору, зацікавили активно працювати на уроці. Під час обговорення з учнями про прочитане, діти мали можливість поділитися власними враженнями, зрозуміти, яке значення має дружба у житті людини.
"Святе це діло дружба. Той, хто на все життя збереже друга дитинства, той щасливий. Бо найбільше ти людина, коли щось робиш для друга!".
                                   Всеволод НестайкоШановні читачі, якщо ви читали книгу Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки", згадайте зміст повісті і дайте відповіді на питання вікторини.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...