Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 13 лютого 2015 р.

День закоханих і щасливих

Із чудовим днем любові
Щирі сердечні вітання,
Хай буде у житті доволі
І ласки, й ніжності, й кохання!!!
Кохання - одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою та кращою, спрямовує на величні звершення й героїчні вчинки, а інколи змушує тяжко страждати.
У сиву давнину, зазначену ІІІ ст. н. е., римський імператор видав наказ, який забороняв воїнам одружуватися. Молодий єпископ Валентин, бачачи страждання закоханих, вінчав їх таємно. Про порушення імператорського наказу довідалися законники. За цю "злочинну діяльність" імператор наказав кинути злісного порушника до в'язниці.
У в'язниці молодий єпископ закохується в сліпу дочку наглядача. Кохання - палке, мов вогонь, і швидкоплинне, як спалах блискавиці, заполонило серця молодих людей. Воно народилося, спалахнуло і вмерло, бо Валентина стратили. Перед смерю він послав коханій дівчині прощальну записку з однією короткою фразою: "Від Валентина". Відтоді й мандрують світом "валентинки" - послання закоханих. А 14 лютого - день смерті єпископа Валентина - святкують у всьому світі й називають Днем закоханих.
Перше кохання, кажуть, найсильніше. Мабуть, тому що проходить рожевим серпанком юності, зачіпає серце крилом ліричної пісні, збурює почуття, перетворюючи всі думки в солодкі мрії, що несуть у вир романтики.
Кохання - невичерпне джерело світової літератури від самого початку її існування. До теми першого кохання письменники і поети звертаються знову і знову. Таких книг безліч, але порадити хочеться, на мій погляд, тільки найкращі та найцікавіші книги. 
 Отже, книги про перше кохання:
Не повторяется такое никогда. Книги о первой любви on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...