Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 14 березня 2015 р.

Світ професій

Світ професій - складний та захоплюючий. Зорієнтуватися в ньому інколи дуже важко. Старшокласників хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально? Вибір професії - це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим.
У рамках обласного місячника профорієнтації "Професійний орієнтир - 2015" з учнями проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, екскурсії на підприємства, зустрічі з представниками учбових закладів. Обрати свою дорогу в житті нашим випускникам допоможуть також книги та рекламні буклети про професії та учбові заклади. Для старшокласників у шкільній бібліотеці обладнаний стіл інформації "На світі тисячі професій - одна із них твоя".
Пропоновані матеріали допоможуть  випускникам
розібратися в різноманітті професій.
Допомогти молоді визначитися з вибором професії можливо при систематичній профорієнтаційній роботі в школі. Пропоную увазі класниких керівників інформаційний список періодичних видань "Вибір професії - важливий крок у життя".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...