Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 22 березня 2015 р.

Я спробую порятувати світ

21 березня свій 60-річний ювілей 
відзначала сучасна українська дитяча письменниця, журналістка
 Леся Воронина.
"...Пишу тому, що вірю – після того, як дитина прочитає мою книжку, їй схочеться зробити щось добре й гарне, і, може, вона навчиться примруженим оком дивитися на себе й на навколишній світ, адже сміх дуже допомагає жити! Взагалі, на мою думку, основне завдання літератури – робити людей кращими. Звичайно, якщо це література справжня, а не фальшива». Леся Воронина
Леся Воронина — авторка дитячих іронічних детективів, об’єднаних у серію «Суперагент 000»: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру», пригодницьких повістей «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера». Під псевдонімом Гаврило Ґава написала понад сто сюжетів коміксів, що впродовж 13 років з’являлися на сторінках журналу «Соняшник». Лауреат низки конкурсів. Нині - ведуча програм на Радіо Культура.
Дізнайтеся більше про Лесю Воронину:
Книжки для дітей Лесі Ворониної відрізняються своєю універсальністю, їх можна читати у будь-якому віці й щоразу відкривати для себе щось нове.
 Діти обирають ті книжки, яким вірять,
 з героями яких можуть себе отожнювати.
                        Леся Воронина
 Віртуальна книжкова виставка
"Леся Воронина. Дитячі детективи"


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...