Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 22 квітня 2015 р.

Земля у нас одна

Земля - оазис наш, нема секрету.
Цвіте на ній творимий нами день.
Земля - маленька піщинка в безмежному просторі Всесвіту. Кожний куточок красуні Землі неповторний і прекрасний.
Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.
За традицією цього дня учні шашої школи приймають участь у впорядкуванні і озелененні шкільного подвір'я. Завдяки проведеній акції "Посади дерево" незабаром навколо школи зазеленіє 70 молодих дерев.

Земля дарує людям величезні багатства. Обов'язок кожного з нас зберегти дари Землі надовго.
У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. 
Шановні читачі, про те, як необхідно бережливо відноситися до нашої планети, щоб не втратити її краси, вам допоможе зрозуміти книжкова виставка 
"Природа - джерело краси і натхнення".
 Дивосвіт рідної природи
Зупинися, людино, на мить...
І відчуй, як планеті болить.
Як із серця крик вирина - 
Зупинися, Земля в нас одна!
Бережімо Землю!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...