Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 2 травня 2018 р.

День Сонця

Сонце - найближча до Землі зірка. Навколо Сонця постійно обертаються інші планети Сонячної системи.
Для Землі Сонце - потужне джерело космічної енергії. Воно дає світло й тепло необхідне для рослинного й тваринного світу і формує найважливіші властивості атмосфери Землі.
Саме сонячні промені формують нормальні умови життєдіяльності людини, без яких існування було б просто неможливим. Для нас, землян, найважливіша особливість Сонця в тому, що біля нього виникла наша планета і на ній з'явилося життя.
В день Сонця ентузіасти і професіонали, громадські організації і фірми по всій Європі організовують різного роду заходи, пов'язані з демонстрацією можливостей сонячної енергетики.
Діти, запрошую вас до шкільної бібліотеки. На вас чекають вірші, казки, загадки,оповідання, дитячі енциклопедії про Сонце.
До вашої уваги казка в малюнках  
Ірини Прокопенко "Сонце та сонечко"
Інтерактивна гра
"Хай завжди буде Сонце"
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...