Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 14 червня 2015 р.

Блогер - сьогодні твій день

Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає
 Міжнародний день блогера. 
Ідея проведення цього свята народилася у 2004 році, коли 500 осіб з більш ніж 40 країн, об'єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день - свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу. Це свято зближує людей, які пишуть у своїх блогах  різними мовами,  і надає їм можливість підтримувати один одного та усіх користувачів мережі Інтернет.
Вітаю з цим днем усіх, хто присвячує свої блоги її величності Книзі, хто щодня наповнює контент свого блогу цікавою інформацією, тим самим збільшуючи число потенційних читачів. 
Вітаю усіх бібліотечних блогерів, які працюють в мережі з читачами і намагаються непомітно показати, що книги і читання є незамінною частиною нашого життя.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...