Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 18 червня 2015 р.

Словограй Ігоря Січовика

17 червня українському дитячому письменнику
Ігорю Прокоповичу Січовику 
виповнилося 70 років.
Вітаємо ювіляра з днем народження!!!
Україна! Слово незабутнє.
Ти моє минуле - славна Русь.
Ти моє сьогодні і майбутнє,
Бо твоїм я іменем зовусь!
                    Ігор Січовик
 


Ігор Січовик видав більше чотирьох десятків книжок для дітей. Упорядкував навчальні збірники для молодших школярів, такі, як «Виручалочка», «Кобзарик»,«Дивокрай», «Дитячі ігри та розваги», «Веселі історії», «Що не звір, то дивина», «Веселі віршики», «Весела компанія», «З нами весело усім», «А що в мішку?», «Торбинка сміху», "Пухнасті друзі, «Віршики для дітей». Є автором підручників для позакласного читання «Першокласник» і «Сонячне перевесло», близько трьохсот ігор з буквами і словами «Словограй» і «Мовограй», збірників для дошкільних навчальних закладів «Світлячок», «Чеберяйчик», «Дошкільнятко». Видав книжки для найменших читачів «Математичні ігри», «Веселий задачник», «Таємниця десяти невідомих» та книжку «Весела школа». 2006 року окремими виданнями побачили світ такі книжки: «Веселі загадки», «Казки та казочки», "Спритні пальчики, «Котячі дражнилки», «Тисяча скоромовок». Друкував твори у понад ста збірниках. Чимало дитячих творів Ігоря Січовика вивчають у початковій школі. Вони містяться у «Букварях», хрестоматіях, читанках і методичних розробках.
2003 року письменник створив і видав книжкою повість «Неймовірні пригоди барона Мюнхгаузена в Україні». Знаменитий німецький герой потрапляє в Україну, де пристає до козацького війська. Більшість його пригод, про які він хвацько розповідає сам, відбуваються у поселенні, де він мешкає, а також на вс ій території України, зокрема й у Києві. У повісті широко використовується український фольклор, демонологія, описано традиції, звичаї і побут наших предків. Головний герой твору — гумор, пригоди, оптимізм. Автор прагне привернути увагу читачів до величної історії України, яка, за висновками очевидців, була чи не найромантичнішою у світі.
Мої любі маленькі читачі, завітайте до СЛОВОГРАЮ Ігоря Січовика. На вас чекає весела компанія літературних героїв книг письменника. Мої любі маленькі читачі, завітайте до СЛОВОГРАЮ Ігоря Січовика. На вас чекає весела компанія літературних героїв книг письменника.

Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов'їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.
                Ігор Січовик  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...