Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 29 червня 2015 р.

Я живу в польоті...

29 червня, 115 років тому, народився
 видатний французький письменник
 Антуан де Сент-Екзюпері.
Він писав мудрі казки для дітей,
які стають дорослими 
й розпочинають свій політ.
                      Андре Моруа 
Антуан де Сент-Екзюпері був не тільки письменником, а й пілотом. Він облетів половину земної кулі. Згори йому було добре видно, яка маленька наша Земля, як потрібно всім її оберігати...
Екзюпері з дитинства обожнював природу, музику, малювання і техніку, мріяв про польоти. Дитяче захоплення небом переростає у велику мрію, яка згодом визначила усе його життя. Екзюпері обирає професію військового, стає льотчиком.
"...Я живу в польоті... Лише той мене розуміє, хто відчув непояснену любов до польоту..." У цих словах відображена суть творчості Антуана де Сент-Екзюпері. Він - льотчик, але передусім він поет авіації, поет льоту. Для нього політ - і улюблена, захоплююча справа, сповнена нескінченних відкриттів, і символ відваги, натхнення, символ усього того, що становить суть істинного творчого духу. 
Антуан де Сент-Екзюпері був письменником і льотчиком, але рідко коли відчував незручності життя, поділеного двома завданнями, двома фаховими специфіками. Єдність літератури й авіації в його особі була така ж, як єдність його тіла й крові.
Книги Сент-Екзюпері ("Планета людей", "Маленький принц", "Військові записки", "Нічний політ") запалюють кожне здатне загорітися духовною величчю серце.
Сент-Екзюпері в кабіні свого останнього літака.


Під час Другої світової війни письменник-патріот здійснював бойові вильоти. У 1944 році Екзюпері здійснив дев'ять бойових вильотів. З дев'ятого він не повернувся.
 Ця світла й добра людина ніби розчинилася в небі, залишивши по собі, як комета, яскравий слід. Він мало жив, але надовго лишив по собі чистий і світлий слід на землі - своїми діями, творами, своїм життям.
Антуан де Сент-Екзюпері. 
Вислови про життя та сутність людини 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...