Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 25 липня 2015 р.

Людина непростої долі

26 липня виповнюється 
135 років від дня народження
Володимира Кириловича Винниченка.
Ім'я Володимира Кириловича Винниченка як визначного політика, державного діяча, першого голови Директорії УНР (1918-1919) увійшло в історію України, а як талановитого прозаїка і драматурга - в історію літератури.
Творча спадщина Володимира Винниченка входить до золотого фонду української культури. Письменник написав понад сто оповідань і повістей, 14 романів, 23 п'єси, сценарії, численні публіцистичні статті і памфлети.
 Володимир Винниченко автор першого українського фантастичного роману "Сонячна машина", де вказано: "Присвячую моїй сонячній Україні". Він знаний і як живописець - автор портретів, пейзажів, натюрмортів.
Важливе місце в усьому творчому доробку майстра посідає його драматургія. П'єси Володимира Винниченка зіграли важливу роль у становленні українського театру, сприяли його модернізації, виведенню на європейський рівень.
Різнобарвна спадщина талановитого митця дає нам змогу пізнати радощі, болі й розчарування, які випали на долю Володимира Винниченка в рідній країні й на чужбині.
В часи незалежності України все ширше розкриваються грані таланту Володимира Винниченка. Його твори пробуджують національну свідомість.
Постать Володимира Винниченка багатогранна й суперечлива. Пізнати духовний світ письменника ви зможете, заглибившись у його твори.  
Вебліографія:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...