Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 15 вересня 2015 р.

Найкращі книги Форуму видавців

10 вересня під час урочистої церемонії нагородження щорічної премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському Оперному театрі назвали кращу книгу цьогорічного форуму.
Ольга Гнатюк
Нею стала книга «Відвага і страх» Ольги Гнатюк, яку видало київське видавництво «Дух і літера». У книзі йдеться про життя окупованого Львова в часи Другої світової війни, про долю людей та водночас долю польської, української та єврейської інтелігенції.
Цього року в конкурсі взяло участь 463 книги 87 видавництв. Їх оцінювало 87 членів журі.
Всього журі назвало 20 найкращих книжок.
Найкращим виданням  для дітей 
журі  визначило  книжку 
 Мар'яни Князевич «Шустрик»
яка вийшла в Київському видавництві 
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
Мама Лиска завжди застерігала маленького Шустрика: «Ніколи-ніколи не виходь з дому сам, адже в лісі, а надто за лісом, де живуть дволапі, повно небезпек...» Але хіба лисеня, яке назвали Шустриком, може всидіти вдома, коли довкола така краса? Допитливий Шустрик, прагнучи зробити мамі приємну несподіванку, втрапляє у велику халепу...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...