Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 7 вересня 2017 р.

День відмови від військової іграшки

7 вересня відзначається Всесвітній день знищення військової іграшки (або День відмови від військової іграшки). Почали відзначати цей незвичний день з 1988 року.
Цього дня заведено міняти дитячі автомати, пістолети, танки, мечі на «мирних» м’яких ведмедиків, або, що ще ліпше – на розвиваючі іграшки, що сприяють розумовому розвитку дитини. Це стосується не тільки іграшок, але й комп’ютерних ігор.
 Дизайн іграшкової зброї розвивається надзвичайно швидко й вона стає все більш реалістичною, що становить потенційну загрозу дитячій психіці. Крім того, деякі військові іграшки є травмонебезпечними. Антивоєнна ідея цього Дня є досить актуальною для нинішнього часу з його локальними війнами і збройними конфліктами. Тому з дитинства краще виховувати любов до прекрасного і вчити дитину цінувати мир.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...