Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 8 жовтня 2015 р.

16 днів на граніті

У рамках Місячника шкільної бібліотеки, який проходить під гаслом "Виховуємо громадянина - патріота України" з  учнями 10 класу проведений урок патріотизму "Молодь у боротьбі за відновлення української державності". Захід присвячений 25-й річниці Революції на граніті, яка відбулася 2-17 жовтня 1990 року. Під час уроку десятикласники познайомилися з перебігом подій акції протесту; з основними вимогами студентів. Було наголошено на внесок української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав, свобод і національних інтересів українського народу, у здобуття незалежності України.
Виставка-репортаж
"Революція на граніті
2-17 жовтня 1990 року"

революція на граніті. презентація from Галина Симоненко
Революція на граніті 2-17 жовтня 1990 року
організована свідомою українською молоддю,
переважно студентами -
перший успішний ненасильницький політичний
протест проти чинної комуністичної влади в УРСР,
поштовх до демократизації українського суспільства.
Презентація книжкової виставки
"Революція на граніті
2-17 жовтня 1990 року".
Цікаво було почути думку учнів, 
що для сьогоднішньої молоді означає патріотизм,
кого вони вважають патріотами.
Учні склали асоціаційний ряд
"Патріот - це той, хто...".
Урок патріотизму "Молодь у боротьбі за відновлення української державності" підготували і провели: класний керівник 10 класу Похвалітова Тетяна Дмитрівна та шкільний бібліотекар Симоненко Галина Вікторівна. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...