Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 10 жовтня 2015 р.

Токмаччина. Що в імені твоїм?

У дитячій міській бібліотеці відбулася творча зустріч учнівської молоді з краєзнавцем, ветераном культурно-освітянської праці Таран Любов Яківною. Любов Яківна багато років працювала вчителем української мови та літератури в ЗОШ № 5.
Під час зустрічі Любов Яківна презентувала свою книгу "Токмаччина. Що в імені твоїм?". У книзі розповідається про історію назви нашого міста та сіл Токмацького району. Автор надає коротеньку довідку про їх створення і перейменування; запрошує юних читачів здійснити подорож по історичним місцям нашого краю. Звертаючись до учнів, Любов Яківна наголошує, що наша міць - в історичній пам'яті. Кожна людина повинна любити місце де живе, де народилась.
Своїми враженнями про книгу, про значення краєзнавчої літератури поділилася вчитель української мови та літератури ЗОШ № 5  Козачок Ірина Валеріївна.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...