Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 11 жовтня 2015 р.

Сьогодні свято у дівчат

11 жовтня відзначається  
Міжнародний день дівчаток. 
Це свято встановила Організація Об’єднаних Націй  в знак визнання прав дівчаток і унікальних проблем, з якими вони стикаються в усьому світі на основі їх статі, з дискримінацією та насильством. Міжнародний день дівчаток дозволяє зосередити увагу на необхідності вирішення цих проблем і заохочувати розширення прав і можливостей дівчаток та здійснення їх прав людини.
Вперше День дівчаток було відзначено 11 жовтня 2012 року і присвячене проблемі ранніх шлюбів, які являють собою порушення прав людини і впливають на всі аспекти життя дівчаток.
Тема Дня 2015 року: «Інвестувати сьогодні, щоб допомогти зробити внесок у розвиток нашого світу завтра». Цього року міжнародне співтовариство встановлює цілі, які повинні бути досягнуті до 2030 року, коли дівчатка, що народилися в цьому році, стануть підлітками.
Зі святом Вас, мої юні читачі-дівчатка!!!
Нехай Ваше життя буде яскравим і щасливим!!!  
Хай кожну із Вас оберігає  Ангел-охоронець!!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...