Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Життя - як одна мить

Напередодні Дня захисника України ми згадуємо героїчні сторінки нашої держави, її патріотів. На жаль, військові дії точаться на сході країни, гинуть наші захисники, мирні люди... Згадаємо 14 червня 2014 року - цього дня сталася страшна трагедія над Луганським аеропортом, унісши життя 49 українців-патріотів. Ці бійці летіли захищати Україну, виборювати її цілісність і незалежність. Серед військових був наш земляк, випускник-медаліст нашої школи Павло Левчук.
Важку біль утрати разом з рідними Павла розділили вчителі, однокласники, студенти.
Творчою групою вчителів ЗОШ № 5 був написаний нарис "Павло Левчук. Шкільні роки". Книга основана на спогадах вчителів та однокласників Павла. Павло Левчук прикладом свого життя довів, що відвага, справедливість, чесність, порядність, гідність є рисами українця, людини ХХІ століття. Його життя обірвалося в 26 років. Ми можемо тільки уявляти, як склалося б у подальшому життя молодого ученого Павла Миколайовича Левчука. За його плечима - захист дисертації, одруження, у перспективі - наукова робота в університеті на посаді викладача..Але, коли на сході країни почалися бойові дії, Павло Левчук, не вагаючись, записався добровольцем до лав Збройних Сил України.
На своїй сторінці "В контакте" Павло розмістив вислів Льва Толстого, якому й намагався слідувати у своїму житті. "Чтоб жить, надо рваться, путаться, биться, ошибаться, начинать и опять начинать, и опять бросать, и вечно бороться. А спокойствие - душевная трусость". (Лев Толстой)
Наші учні ніколи не стояли осторонь біди. Тому й народилися такі проникливі рядочки поезій: Поліни Вовк, учениці 10 класу "Я пишаюсь тобою, солдате..." і учениці 11 класу Губановї Анни  "Світлій пам'яті Павла Левчука"; оповідання учениці 11 класу Бут Наталії "Життя - як одна мить".
Шановні читачі, книгу "Павло Левчук. Шкільні роки" ви зможете прочитати, взявши її у шкільній бібліотеці. Впевнена, ви переконаєтеся, що життєвий шлях нашого земляка Левчука Павла Миколайовича є прикладом гідності, порядності, справедливості, відваги для сучасної молоді.
Таким ми запам'ятаємо Павла Левчука
Презентація книги "Павло Левчук. Шкільні роки"
з учнями 9-х класів.

Керівник творчої групи та
 редактор книги: вчитель
української мови та літератури
Козачок Ірина Валеріївна.
"Ця книга писалася серцем,
душею тих учителів, які
працювали в класі Павла".
Шкільний бібліотекар
Симоненко Галина Вікторівна.
"Павло вчився жити так, щоб
 не було перед рідними соромно.
Павло щиро захоплювався
творами українських класиків..."
Діалог з дітьми
"Як стають героями?"
на прикладі життя
Павла Левчука.

У книзі розміщені спогади
 учителів і однокласників Павла,
шкільні світлини, фрагменти
 класного журналу з оцінками
Павла.
 Учениця 10 класу
Вовк Поліна
читає свій вірш
"Я пишаюсь тобою,
солдате..."
Вокальний ансамбль "Сонечко",
керівник Коваленко
 Олена Миколаївна.
"Наші діти світлу мрію про мир
несуть у своїх серцях. Вони
співають про це українською,
 російською, англійсько мовами.
Співають з щирим зверненням
до всіх нас, дорослих".
Вклонімося Павлові Левчуку...
Він -  з нами вічно, Павлик не загинув!
Навіки Слава вам, герої,
Навіки Слава земляку.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...