Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 14 жовтня 2015 р.

Захисники України

14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва ми відзначаємо День захисника України.
Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
Сьогодні ми переживаємо тяжкі дні для нашого народу. На сході країни тривають криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. На захист своєї Батьківщини піднявся весь народ. Усі, хто може тримати в руках зброю, - воюють. Інші, не покладаючи рук, працюють заради перемоги. Ми знаємо, що ми - єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна - іншого шляху в нас немає.
Час спливатиме, але дуже важливо, щоб юні знали і пам'ятали про тих, хто, не жаліючи сил, здоров'я і життя, відстоює незалежність країни. Народжені жити, любити, творити пішли з життя. Вони заповідали нам берегти і любити свою Батьківщину. Нашу Україну зламати не можна. Тож завдання нашого покоління - не забути людей, які свом героїзмом і подвигом довели свою любов і відданість українському народу.
До Дня захисника України та на честь вшанування пам'яті загиблих в зоні АТО  воїнів Запорізького краю у шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку-реквієм 
"Герої АТО".
Окремий розділ виставки присвячений токмачанину, випускнику нашої школи Павлу Миколайовичу Левчуку, який загинув у збитому літаку ІЛ-76 в м. Луганську 14 червня 2014 року при виконанні службового обов'язку щодо захисту територіальної цілісності України.
Пам'ятаємо тих, хто воював
та загинув за єдину Україну.
Патріотична година
з учнями 8-В класу 
"Хоробрі серця неможливо забути".
На уроці ми з учнями
говорили про патріотизм,
 про те, як стають героями,
 як важливо кожному
усвідомлювати себе частинкою
своєї Батьківщини.
Заради майбутнього нашої
країни заплатив власним
життям і наш земляк Павло
 Левчук. Прем'єра книги
"Павло Левчук. Шкільні роки"
Учениця 10 класу
 Вовк Поліна
 читає свій вірш
 "Я пишаюсь тобою, солдате..",
присвячений Павлу Левчуку.
Огляд книжкової виставки
"Герої АТО".
Щоб зберегти народу волю,
Щоб процвітав наш край завжди...
Вам, українськії герої,
За подвиг Слава на віки!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...