Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 22 жовтня 2015 р.

Самобутній майстер слова

Борису Іллічу Олійнику - 80!!!
22 жовтня відомий сучасний український поет, перекладач, державний та громадський діяч, Герой України Борис Ілліч Олійник відзначив свій 80-річний ювілей.
Борис Олійник - автор понад 40 книг, віршів, ессе, статей. Його ім'я відоме всім шанувальникам української сучасної поезії.
Тільки Слово береже в основі 
безсмертя української душі.
              Борис Олійник 
Поет високої культури і громадянської пристрасті, Борис Олійник в своїх поезіях зосереджує свою увагу на найважливіших проблемах часу, пристрасно утверджує високі гуманістичні ідеали, гнівно засуджує зло у всіх його проявах. Його слово - це слово митця стійких переконань, одного з тих, хто з гордістю усвідомлює свою приналежність до будівничих нового світу.
Коли вже народився ти поетом, -
за все відповідай у цім житті...
                     Борис Олійник 
Твори Бориса Олійника вже витримали суворий іспит часу, і вони, без сумніву, принесуть читачеві радість активного співпереживання.
Виставка-портрет
"Сонце поезії Бориса Олійника"
Шановні читачі, перечитайте поезії Бориса Олійника і спробуйте дати відповідь на запинання "У чому таїна Олійникового вірша?"
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...