Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 28 вересня 2016 р.

Михайло Грушевський: історія і сучасність

Михайло Грушевський – людина енциклопедичних знань і непересічного таланту.  
 Його життєвий доробок – багатюща скарбниця знань для будівничих незалежної України.
                                                      Ігор Мельник
На багатовіковому шляху до своєї незалежності український народ подарував світові багато видатних мислителів, які генієм свого розуму, невсипущою працею на культурній, громадській і політичній ниві втілювали у життя мрії і прагнення багатьох поколінь українців. Серед них почесне місце належить Михайлові Грушевському.
Михайло Сергійович Грушевський – видатний вчений світового рівня, один із лідерів українського національного руху, невтомний дослідник історії та культури українського народу, поборник його соборності. 
Михайло Грушевський своїми науковими працями на величезному масиві документальних джерел найгрунтовніше описав тисячолітню історію українського народу, його вагомий внесок у світову культуру.
Творча спадщина Михайла Грушевського налічує не лише близько двох тисяч публіцистичних і наукових праць з історії України, її літератури і культури, але також і численну архівну і, зокрема, епістолярну спадщину, що є багатющою скарбницею думок і практичного досвіду з різних питань розбудови української держави, які є  актуальними у наш час.
 До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського у шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку 
"Фундатор відродження української держави".
Перший розділ книжкової виставки знайомить читачів з творчим надбанням Михайла Сергійовича Грушевського.
Другий розділ виставки присвячений дослідженню життєвого шляху великого вченого і літописця історії українського народу.

михайло грушевський і сучасність from Галина Симоненко
Година інформації
"Михайло Грушевський - історик і будівничий нації" 
з учнями 8-10 класів 





Завдяки історичній пам'яті
людина стає особистістю,
народ - нацією, країна - державою.
М. Грушевський
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...