Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 26 жовтня 2015 р.

Зустріч з учасниками АТО

Україно моя, Україно,
Я для тебе у світі живу!
             Д. Павличко
Україна... Вона в усьому, що нас оточує. Навкруги земля наших батьків, наших предків.
Україна - це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність. Наш народ пишався, що за двадцять чотири роки незалежності Україна, на щастя, не знала війни. Але страшне лихо не обійшло нашу країну сьогодні. На Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Ми знаємо, що ми - єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна - іншого шляху в нас нема.
У цій війні народжуються герої. Ці герої - це наші хлопці, чоловіки, це мужні воїни, що зі зброєю  в руках захищають східний кордон України. Вони бачать смерть в обличчя. Війна їх загартовує, робить мужніми.
Надзвичайно важливо, щоб молодь знала і пам'ятала про тих, хто, не жаліючи сил, здоров'я і життя, відстоює незалежність нашої країни. 
Учні, вчителі нашої школи неодноразово долучалися до волонтерських акцій, які були спрямовані на підтримку української армії.
 До Дня захисника України вчителем Романюк Любов Іванівною, бібліотекарем Симоненко Галиною Вікторівною, учнями 7-А класу була проведена літературно-патріотична світлиця "З Україною в серці". На гостини до світлиці були запрошені випускники нашої школи, воїни АТО Братіщенко Володимир та Баздир Геннадій. За українською традицією діти зустріли дорогих гостей хлібом і сіллю на вишитому рушнику.
Наші герої розповіли школярам про свої бойові будні, про події, які їм довелося пережити, про відвагу та героїзм українських захисників, про братську взаємодопомогу, про палке бажання повернути мир на нашу землю. Володимир та Геннадій подякували учнів за допомогу і підтримку, за малюнки, листи, обереги, які їм так необхідні там, на передовій війни.
Діти з розумінням та повагою сприйняли почуте. Учні намагалися якнайкраще привітати воїнів-героїв: декламували вірші українських поетів, виконували пісні про Україну, розповідали про символи нашої країни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували бійців, які віддали своє життя за майбутнє України. Серед них є і наші земляки - це Левчук Павло, Шелепаєв Олександр, Самойленко Сергій.
Зустріч пройшла зворушливо, щиро, справила незабутнє враження. Ми горді від того, що у нашому місті є ким пишатися і з кого брати приклад. Ми чекаємо всіх наших захисників живими і обов'язково з перемогою.
Слава Україні!
Героям слава!
З Україною в серці. Зустріч з учасниками АТО on PhotoPeach
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...